Портфоліо вчителя

Я педагог і особистість
      Вчитель – важлива людина в житті кожного. Він працює з найціннішим – особистістю. Вчитель не тільки вчить, він допомагає, виховує, підказує, шукає… Бути вчителем, означає бути обізнаним у різних сферах життя, бути відкритою, небайдужою, люблячою людиною.
      Словом, жестом, дією, мовчанням педагог безперервно впливає на всіх вихованців відразу і на кожного з них окремо. А. С. Макаренко говорив: «Не думайте, що ви виховуєте дитину тільки тоді, коли з нею розмовляєте, або її повчаєте, або їй наказуєте. Ви виховуєте її в кожен момент вашого життя.»
      Кожна дитина – це маленький всесвіт, і, правильно дібравши ключик, можна виховати особистість. А найбільшою винагородою для вчителя є досягнення його учнів, їх життя, і відчуття того, що ти допоміг ставленню людини.
      Працюючи у школі, зрозуміла, що не кожна людина може стати вчителем, так як ця професія вимагає наполегливої праці, величезного терпіння, інтересу та любові до дітей.
      Щоб бути  цікавою дітям, потрібно завжди вчитися самому, потрібно бути у творчому пошуку та самовдосконалюватися.
      З перших днів своєї педагогічної діяльності, я завжди намагалася  завоювати авторитет, визнання учнів, тому що тільки в цьому випадку можна говорити про успіхи своєї праці, які починаються з першої іскорки дружби і взаємної довіри. Бо для кожної дитини вчитель – кращий друг і наставник.

      І поки існують діти, їм потрібні наставники, вчителі, майстри своєї справи.

Немає коментарів:

Дописати коментар